אלפקה To Go – מופע אימפרוביזציה בהזמנה

יום גיבוש בעבודה? השקת מוצר? החלפת מנכ"ל? יום הולדת לחמות? יום נישואין?
ללמה אלפקה יש את המופע בשבילכם!

אנחנו מציעים: מופע אימפרוביזציה התפור לפי מידותיו של הלקוח

יובל כהן במופע אימפרו פרטי של למה אלפקהצוות שחקנים מיומן יעלה לפניכם מערכונים קצרים, חד-פעמיים וקורעים מצחוק, בחלקם מאולתרים ביחד עם מתנדבים מהקהל, ותוך שימוש בתכנים ובהווי הפנימיים שלכם, אשר יהפכו את האירוע שלכם למקורי במיוחד ובלתי נשכח!

מופע האימפרוביזציה הפרטי שלנו נותן מענה מושלם לכל סוג של אירוע, ומתאים את עצמו למספר המשתתפים, המקום בו מתקיים האירוע וכמובן – העניין שלשמו התכנסנו (גיבוש חברה, יומולדת, חוג בית, סוף שנה בביה"ס או כל סיבה אחרת).

צוות השחקנים של למה אלפקה, מורכב משחקנים מקצועיים, בוגרי בתי הספר הגבוהים למשחק, בעלי ותק רב בהופעות מסוג זה כולם משמשים כיום כמורים המובילים בתחום מה שמבטיח לכם מופע בסטנדרט הכי גבוה שיש!

לפרטים והזמנות צרו עימנו קשר באמצעות האתר >>

לפני המופע

כהכנה למופע נערוך תחקיר על משתתפי האירוע: מידע פנימי, רקע, הווי, רכילות (לא פוגענית כמובן), באמצעותו נוכל להגיע יותר מוכנים ולהפוך את האירוע החד פעמי הזה לשלכם ורק שלכם!

ניתן לשלב בתחילת הערב מערכון מקורי עליכם שנכתוב מבעוד מועד אחרי תחקיר ופגישת הכנה.
המערכון הינו בתשלום נוסף.

אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם!

ארגון המופע

גמישותו של המופע מתאימה אותו כמעט לכל חלל: אולם כנסים, חדר ישיבות, חדר אוכל, חדר פרטי במסעדה ואפילו בסלון ביתכם או בחצר.
יחד עם זאת, בשל היותו מופע תיאטרלי, ועל מנת הצלחה מלאה של הערב, נדרשת ישיבה פרונטלית כמו בתיאטרון, ולא ישיבה סביב שולחנות אוכל.
מרחב במה מינימלי – 4 מטר על 2 מטר.

לפרטים והזמנות צרו עימנו קשר באמצעות האתר >>

התקשרו אלינו:
יובל כהן: 052-8593435
אילן פופקו: 052-2343993
או כתבו לנו בדוא"ל:
Yuvco72@gmail.com
impropopko@gmail.com
info@lamaalpaka.com

English version